Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI: temadijital.com ( Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi )

ALICI: Müşteri

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin konusu, Alıcının Satıcıya ait temadijital.com ( Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi ) web sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları, satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu bilgileri elektronik ortamda kabul ettiğini ve sonrasında mal/hizmet siparişi verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE 3 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT ŞEKLİ

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından online olarak teslim edilir. Gerekli hallerde Alıcı ilgili ürünün bir kopyasını daha sonra Satıcı’dan isteyebilir.

MADDE 4 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT SÜRESİ

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından en geç 24 saat içerisinde teslim edilir. Aksi halde Alıcı siparişin iptalini ve ücret iadesi talep etme hakkına sahip olur.

MADDE 5 – ALICININ ÜRÜN KULLANIM ŞARTLARI

Alıcı, satın almış olduğu ürünü sadece bir domain adresinde kullanacağını beyan ve kabul eder. İlgili domain adresi sonraki zamanlarda değiştirilemez. İlgili ürünlerin fonksiyon dosyaları Ioncube şifreleme sistemi ile güvenlik açısından şifrelenmektedir. İlgili şifreleme sistemi Alıcı’nın sahip olduğu sunucu tarafından sağlanmalıdır.

MADDE 6 – KURULUM HİZMETİNE İLİŞKİN ESASLAR

Alıcı, satın almış olduğu ürünü kendisi kurabileceği gibi işlemin Satıcı tarafından yapılmasını isteyebilir. İlgili hizmet; temanın çalışması için gerekli olan WordPress sisteminin kurulumu, temanın kurulumu, menü, bileşen ve eklenti gibi temaya ait minimum gereksinimlerin sağlanmasından ibarettir. Ayrıca Alıcı isterse, DEMO’daki içeriğin de yüklenmesini isteyebilir. İlgili kurulum hizmeti en geç 24 saat süre içerisinde yapılmak zorunda olmakla birlikte, bu süre Alıcı ve Satıcı arasında yapılacak anlaşma ile değişkenlik gösterebilir.

MADDE 7 – TEKNİK DESTEK HİZMETİ

Satıcı, Alıcı’nın satın almış olduğu ürünle ilgili teknik desteği ücretsiz olarak sunmakla birlikte, teknik destek satın alınan ürünle sınırlıdır. Üründen kaynaklanmayan durumlarda teknik destek hizmeti sunulmaz. İlgili teknik destek hizmeti, sadece e-mail ve site aracılığıyla verilmektedir.

MADDE 8 – ÜRÜN İADESİ

Alıcı ürünleri elektronik ortamda teslim aldığı için, ürün tarafında bir kusur yok ise ürün iadesi mümkün değildir. Ürün tarafında gösterilen DEMO adresinde bulunmayan bir kusur olması halinde, Satıcı ilgili sorunu gidermek zorundadır, Sorunu gideremediği taktirde siparişin iptalini ve ücretin iadesini sağlamak zorundadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ