Sık Sorulan Sorular

Tema ile birlikte ekstra bir talebiniz yoksa ek bir ücret ödemeyeceksiniz. Temanın yanında ek modüller veya ekstra düzenleme talep ederseniz fiyatta değişiklik olabilir.

Talep etmeniz durumunda temanızın İLK KURULUMU ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Fonksiyon dosyaları haricinde yer alan tüm arayüz dosyaları açık kaynak olacak şekilde kodlanmıştır. Dolayısıyla tüm içeriği dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Temaların çalışabilmesi için sunucunuzda ioncube eklentisinin yüklü olması yeterlidir. Ioncube ücretsiz bir şifre çözme yazılımıdır. Bununla alakalı bilgiyi hosting firmanızdan alabilirsiniz.

İndirdiğiniz tema dosyaları direkt olarak admin panelden sıkıştırılmış olarak aktarılamaz. Bunun nedeni dosyaların içerisinde bulunan kullanım kılavuzları, eklentiler v.s dir. Arşiv dosyasını bilgisayarınızda açarak içerisinde hiyerarşik düzende bulunan klasörleri uygun alanlara ftp den aktarmanız gerekmektedir. Daha sonra admin panelinizin Görünüm / Temalar alanından temanızı aktifleştirebilirsiniz.

Evet, Almış olduğunuz temaların yanında yaşadığınız sorunlarda destek hizmeti veriyoruz.

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra Hesabım sayfasına girip oradan tema dosyalarını indirebilir ve lisans anahtarları bulabilirsiniz.

Maalesef hayır, vermiş olduğunuz domain adresine lisans kesimi yapıldığı için daha sonrasında lisans iptali yapılmamaktadır

Hayır, temanın ücreti tek seferliktir yıllık bir ödemesi yoktur ve ömürboyu kullanımlıdır. Not: Temayı aldıktan sonra tema üzerinde yapılmasını istediğiniz özel isteklerinize ek bir ücretlendirme uygulanabilir.

Temalarımızın tanıtım sayfasında Gerekli Eklentiler başlığı altında ihtiyaç duyulan eklentiler listelenmektedir. Yeni temalarımızda temayı aktif ettikten sonra tema panelinde gerekli eklentileri yüklemeniz için talimatlar verilmektedir.

Temayı aldıktan sonra tema üzerinde yapılmasını istediğiniz özel isteklerinize ek bir ücretlendirme uygulanabilir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ