Satış Ortağı Olun

Hazır Temalarımıza Cazip Fiyatlarla Sahip Olun

Satış ortaklarımız, hazır temalarımıza liste fiyatlarımıza oranla oldukça cazip koşullarda sahip olurlar. Satış ortaklarımız hesaplarına kredi yükledikçe bizden %50'ye varan oranlarda kredi kazanırlar, bu satış ortaklarımızın hazır temalarımıza %50 indirimli sahip olabileceği anlamına gelir. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey satış ortaklığı için başvuru yapmak.

Hazır Temalarımızla Benzersiz Bir Deneyim Yaşayın

Tüm hazır temalarımızın kurulumu oldukça az bir zaman alır ve çok kolaydır. Satış ortağı hesabınıza giriş yaptıktan sonra ihtiyacınız olan temayı seçersiniz, tema bedeli kredilerinizden düşülür ve bir linke tıklayarak tema dosyanızı Indirirek ftp'ye yüklersiniz, hepsi bu kadar. Unutmayın desteğe ihtiyacınız olduğu her an 7/24 satış ortaklarımızın yanındayız.

Hazır Temalarımızda Dilediğiniz Düzenlemeleri Yapabilirsiniz

Php, Html, Css teknik bilgileriniz varsa temalarımızda dilediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Şifreli dosyalar ile kod eklemenizi engelleyecek her hangi bir kısıtlamamız da bulunmamaktadır. Temaları düzenleme konusunda dilerseniz bizden belirli bir ücret karşılığı hizmette alabilirsiniz.

Birlikte Türkiye'nin En Büyük Hazır Tema Üreticisi Olalım

Birlikte çalışalım, birlikte kazanalım, birlikte güçlendireceğimiz markayla zirveye birlikte çıkalım. Biz hazırız, sizi de en yakın zamanda büyük ve mutlu Tema Digital ailesine katılmaya davet ediyoruz...

Tema Digital Ailesine Katılın

Aşağıdaki bilgileri doldurarak bize göndermeniz yeterli olacaktır. Sizinle mümkün olan en kısa zamanda iletişime geçilecektir.

    MÜŞTERİ HİZMETLERİ